49 článků z NEDĚLE 14.7.2019

Fotbalisté Senegalu a Alžírska postoupili do pátečního finále mistrovství Afriky. Senegal porazil v Káhiře Tunisko 1:0 po prodloužení soupeřovým vlastním gólem, v závěru druhého poločasu neproměnily oba týmy pokutový kop. Druhé semifinále mezi Alžírskem a Nigérií skončilo 2:1, rozhodující branku vstřelil Rijád Mahriz v páté nastavené minutě.

Fotbalisté Sparty vstoupili do nového ligového ročníku překvapivou domácí porážkou 0:2 se Slováckem a prožili nepovedenou soutěžní premiéru pod novým trenérem Václavem Jílkem. Hosté rozhodli o své historicky první výhře na Letné v nejvyšší soutěži už během úvodní půlhodiny. V 19. minutě je poslal do vedení Jan Kalabiška a ve 30. minutě přidal pojistku Vlastimil Daníček.